Naga MarketsJeden z autorów na comparic.pl, Andrzej Haraburda, był szczególnie popularną postacią na naszym stanowisku w krakowskim ICE
Jeden z autorów na comparic.pl, Andrzej Haraburda, był szczególnie popularną postacią na naszym stanowisku w krakowskim ICE

Na pewno zauważyliście, że w ostatnich dniach Comparic.pl działał w trybie awaryjnym. Było to spowodowane faktem, że cała redakcja naszego portalu wyjechała do Krakowa, aby w dniach 11-12 marca wziąć udział w największym wydarzeniu dotyczącym rynku walutowego w Polsce. Serdecznie dziękuję zarówno w swoim imieniu, jak i pozostałych redaktorów, za okazaną wyrozumiałość i zapraszam do zapoznania się z moim poglądem na cały kongres.


Druga edycja FxCuffs była moją, jak dotąd, jedyną okazją do zobaczenia tak wielkiej imprezy. Z relacji osób, które brały udział w zeszłorocznej edycji FxCuffs jasno wynika postęp jaki dokonał się przez miniony rok. Wszystkie piętra krakowskiego ICE oraz ponad 2200 osób, które zarejestrowały się i odebrały bilet na to wydarzenie mówią same za siebie. Warto przypomnieć jak wyglądała poprzednia edycja, a zrobiliśmy to na naszym fanpage’u:

Te artykuły również Cię zainteresują
link z opisu: https://comparic.pl/przygotowania-fxcuffs-galeria-zdjec/
link z opisu: https://comparic.pl/przygotowania-fxcuffs-galeria-zdjec/

Również łączna liczba kilkunastu godzin wykładowych, podczas których na salach robiło się naprawdę tłoczno (wykłady Rafała Zaorskiego oraz Tradera21) zapewniła nie tylko świetnie spędzony czas wśród osób o podobnych zainteresowaniach do moich, ale również tematy do rozmów na kolejne miesiące.

Dochodząc do sedna – rozmowy. To właśnie wymiana zdań z innymi traderami jest moim zdaniem największą siłą, nie tylko tego, ale również wszystkich podobnych wydarzeń. FxCuffs zebrało w jednym miejscu w ciągu dwóch dni ponad dwa tysiące osób zainteresowanych tematyką rynku walutowego. Zdecydowana większość z nich handluje na własny rachunek, co jest doskonałą okazją do wymiany poglądów na temat rynku, inwestowania czy emocji z tym związanych.

Na tegorocznych FxCuffs odbyła się również sesja Tradingu Charytatywnego, która (mam nadzieję) za sprawą społeczności Trading Jam Session stanie się nową tradycją na naszym polskim rynku forex. Możliwość zobaczenia na żywo jak handluje Rafał Zaorski czy towarzyszący mu traderzy z TJS okazała się niezwykłą atrakcją, co skutkowało sporym tłumem ludzi utrzymującym się w pobliżu stanowisk traderskich przez cały pierwszy dzień konferencji.

12523883_1698794020397436_448112154999189000_n

Więcej zdjęć z kongresu można znaleźć na fanpage’u FxCuffs

Wydaje się, że jedyną wadą FxCuffs 2016 był fakt, że całość trwała tylko dwa dni. W trakcie kongresu nie zdążyłem zamienić słowa z każdym wystawcą jaki pojawił się na piętrach krakowskiego ICE. Za to ilość ciekawych ludzi, których poznałem właśnie dzięki temu wydarzeniu jest oszałamiająca. Żałuję również, że nie pojawiłem się na większej ilości wykładów – większość z nich została jednak nagrana przez profesjonalną ekipę telewizyjną, więc liczę na to, że gdy tylko materiały zostaną upublicznione, szybko nadrobię zaległości.

invest

A co Tobie podobało się w FxCuffs 2016? Być może chciałbyś coś zmienić w przyszłorocznej edycji? Zapraszam do komentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat tegorocznego kongresu – Twój głos się dla nas liczy.

Na koniec jeszcze parę zdjęć z dwóch dni konferencji i targów:

Panel dyskusyjny z przedstawicielką KNF
Panel dyskusyjny z przedstawicielką KNF
Egon von Greyerz podczas swojego wykładu o złocie
Egon von Greyerz podczas swojego wykładu o złocie
Scott Carney opowiadający o tradingu harmonicznym
Scott Carney opowiadający o tradingu harmonicznym
Debata o rozwoju rynku w 2016 roku
Debata o rozwoju rynku w 2016 roku
FxPro był partnerem przerwy kawowej
FxPro był partnerem przerwy kawowejConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here