Naga MarketsPortal Comparic.pl wspólnie z Brokerem Naga Markets i prestiżowym, międzynarodowym Kolegium Alexander College mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar nt. analizy technicznej. Spotkanie odbędzie się już dziś (środa, 5 sierpnia 2020 r.) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.

  • Portal Comparic.pl razem z Brokerem Naga Markets mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny webinar nt. Analizy Technicznej
  • Spotkanie odbędzie się już w najbliższą środę (10 lutego 2021 roku) o godzinie 20:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.

Będzie to już piąte z cyklu sześciu szkoleń online wchodzących w skład kursu inwestowania dla początkujących: zostań świadomym traderem, po ukończeniu którego wszyscy uczestnicy otrzymają międzynarodowe certyfikaty Kolegium Alexander College.

Rozpoczynając swoją przygodę z inwestowaniem, w pierwszej kolejności należy zapoznać się z kilkoma podstawowymi narzędziami analizy technicznej.

W trakcie tego spotkania:

  • Dowiesz się jak prawidłowo wyznaczyć lokalne oraz horyzontalne poziomy wsparcia i oporu, i dowiesz się czym tak naprawdę różnią się one między sobą
  • Poznasz dwa praktyczne sposoby kreślenia linii trendu
  • Dowiesz się jak rozróżnić trend od konsolidacji i impuls od korekty
  • Poznasz metody określenia zmiany nastawienia rynku

Niezwykle przydatna może okazać się dla Ciebie także praktyczna część tego spotkania, w trakcie której krok po kroku przeprowadzimy analizę kilku wybranych instrumentów.

Zapisz mnie na to szkolenie*

* Aby zapisać się na webinar, trzeba najpierw zalogować się do swojego bezpłatnego konta w Naga Markets. Jeżeli wiec jeszcze nie posiadasz swojego rachunku w Naga, zachęcamy jak najszybciej to zmienić.

Z tego miejsca zachęcamy również do zapoznania się z artykułem na temat poziomów wsparcia i oporu, będącego jednocześnie wstępem do w/w szkolenia. Pełną rozpiskę wszystkich webinarów wchodzących w skład kursu inwestowania dla początkujących znajdziesz natomiast w osobnym artykule.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here