Naga MarketsTrwa VII edycja Ligi Traderów. Rywalizuje 102 zawodników. Wszystkie zasady rozgrywek zostały opisane w REGULAMINIE. Schemat organizacyjny opisaliśmy w artykule z losowaniem grup.

Notowania par walutowych (źródło: platforma brokera XM)

Te artykuły również Cię zainteresują
Wielki Finał:

Mecz finałowy grany jest do 2 wygranych spotkań. Kto pierwszy odnotuje 2 wygrane mecze – wygrywa całe rozgrywki.

Mecz o 3 miejsce:

Po niemal 3 miesiącach zmagań zakończyliśmy rozgrywki w VII edycji Ligi traderów. Wzięła w niej udział rekordowa liczba 102 zawodników. Zwycięzcą turnieju został – Wozetka, wygrywając wielki finał 2:0. Wozetka stoczył 23 pojedynki w całych rozgrywkach, odnotowując 20 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażkę (87% wygranych). W 15 meczach jego typy okazały się trafione (65%). Od początku konkursu klasyfikował się w czołówce tabel grupowych, zdobywając w sumie 37 punktów w 3 fazach, co jest jednym z najlepszych wyników w historii.

Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy udanej walki o obronę tytułu. Gratulujemy oraz dziękujemy także wszystkim zawodnikom za osiągnięte wyniki oraz podjęcie rywalizacji. Wstępnie zapraszam także na VIII edycję Ligi Traderów – jak zwykle wczesną jesienią przyszłego roku.

W najbliższym czasie będziemy kontaktować się poprzez e-mail lub forum w celu wyboru i przekazania nagród i ustalenia adresów wysyłki.

Klasyfikacja obecnej oraz wcześniejszych edycji:

Po prawej stronie widnieje system punktacji. W ten sposób sumując wyniki graczy z wszystkich edycji powstaje ranking wszech czasów, który służy do ustalania koszyków przed losowaniem grup w kolejnej edycji. Ranking wszech czasów po VII edycjach Ligi Traderów:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w VII edycji Ligi Traderów, tworząc historię naszego konkursu. Przystępujemy do rozdania nagród – w najbliższych dniach skontaktujemy się z finałową 16-stką zawodników. Bardzo dziękujemy także fundatorom nagród.

VII edycję uważam za zakończoną. Do zobaczenia w kolejnej edycji Ligi Traderów 🙂


Fundatorami nagród w VII edycji Ligi Traderów są:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Regulamin – https://comparic.pl/liga-traderow-2018-wez-udzial-w-vii-odslonie-turnieju/
    Zgodnie z punktem 2 regulaminu: “W fazie tej (pucharowej) nie ma remisów, a o zwycięstwie w dwumeczu decyduje korzystniejszy stosunek procentowy…”
    W Lidze nie zawsze typ trafiony (zyskowny) oznacza wygrany mecz, bo rywal może dać jeszcze bardziej zyskowny. Tak samo z nietrafionymi typami jak w 2 meczu finału – obaj nie trafili, ale jeden z graczy pomylił się dużo mniej. Mimo, że wozetka nie trafił w drugim meczu, to jednak w obu spotkaniach oddał lepszy typ od przeciwnika i dlatego wygrał 2:0.

  2. Cytuję: “Mecz finałowy grany jest do 2 wygranych spotkań. Kto pierwszy odnotuje 2 wygrane mecze – wygrywa całe rozgrywki” – jak patrzę na wyniki widzę tylko jeden wygrany mecz u zwycięzcy turnieju. Zgodnie z tym co zostało napisane rozgrywki powinny trwać tak długo aż jeden z zawodników będzie miał 2 zwycięstwa na koncie? W tym przypadku nie mamy jeszcze dwóch zwycięstw. Nie rozumiem regulaminu 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here