Naga Markets153999

Już 30 września rozpocznie się 7. edycja jednego z najbardziej prestiżowych zawodów dla inwestorów – World Top Investor. Zawody prowadzone są przez działający na całym świecie podmiot – Dif Broker. Nie jest to jedynie prosty konkurs, zawody trwają okrągły rok, więc tylko najbardziej wytrwali będą mieli szansę na zwycięstwo i tytuł Najlepszego Inwestora Świata.

Zawody prowadzone są na kontach rzeczywistych, jeden uczestnik może prowadzić naraz tylko jedno konto. Warunkiem koniecznym jest przeprowadzenie co najmniej dwóch transakcji miesięcznie. Można stosować wszelkie strategie oraz grać na wszystkich instrumentach.

Dotychczas Polacy sięgali po tytuł Najlepszego Inwestora Świata dwukrotnie. W IV edycji zwycięzcą był Paweł Olchawa, który osiągnął imponujący wynik 857,06%. W sezonie 2009/10 wygrał Mariusz Ganczar z równie świetnym zyskiem w wysokości 554,56%. To na tych zawodach sławę i uznanie zdobył twórca VSA Trader Rafał Glinicki. W zeszłym roku po zwycięstwo sięgnął Bułgar Todor Angelow z wynikiem 259%. Może czas na odzyskanie tytułu przez Polaków?

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here