Naga Marketswork serviceWork Service zawarł układ ratalny z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) dotyczący zaległych zobowiązań z tytułu składek na ubezpieczenia społeczne (w tym odnośnych odsetek) o wartości 60 793 747,64 zł, podała spółka.

Umowa Work Service z ZUS

Ponadto spółka zależna Work Service – Industry Personnel Services (IPS) – również zawarła z ZUS układ ratalny dotyczący zaległych zobowiązań z tytułu składek na ubezpieczenia społeczne (w tym odnośnych odsetek) o wartości 10 065 383,6 zł, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Zgodnie z układami ratalnymi, zobowiązania z tytułu składek zostaną spłacone w 48 ratach, począwszy od czerwca 2020 r. do maja 2024 r., w przypadku emitenta oraz w 48 ratach, począwszy od marca 2020 r. do lutego 2024 r., w przypadku IPS. Plan spłaty uwzględnia okresy z niższymi ratami, finansowanymi z bieżących przepływów pieniężnych oraz okresy z ratami względnie wyższymi, które zgodnie z założeniami emitenta oraz IPS zostaną sfinansowane ze środków pozyskanych w ramach przedsięwzięć wynikających z rezultatów prowadzonego przeglądu opcji strategicznych. Jednym z warunków obowiązywania układów ratalnych jest regulowanie bieżących płatności wobec ZUS bez opóźnień” – czytamy w komunikacie.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Głównym inwestorem finansowym w Work Service jest fundusz private equity PineBridge Investments. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 2 084,75 mln zł w 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here