Naga MarketsGrupa Kapitałowa Work Service świadczy usługi w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

workservice w1

Wykres tygodniowy przedstawia długoterminowy trend wzrostowy. Okres ostatnich 2 lat można oznaczyć granicami kanału wzrostowego. Aktualnie trwa ruch korekcyjny zapoczątkowany odbiciem od górnej krawędzi. Porównując zasięgi poprzednich korekt można dostrzec, że wiele z nich miało bardzo zbliżony zasięg. Jeżeli ten schemat kolejny raz miałby się powtórzyć to końca korekty należałoby upatrywać w rejonie 18 zł. Warto jednak przyjrzeć się obrotom. Te najpierw malały podczas ostatniej fali wzrostowej, a teraz w czasie spadków zaczynają narastać. Jest to negatywny sygnał, który może przestrzegać przed głębszą korektą nawet do dolnej krawędzi kanału. Co ciekawe, wszelkie rekomendacje wydawane w ostatnim czasie celowały w okolice 22 zł – cel został chyba zrealizowany, więc czas na spadki.

workservice d1

Spoglądając na wykres dzienny widać, że kurs zbliża się do poziomu lokalnego wsparcia 18,60 zł. Moim zdaniem, jeżeli to wsparcie upadnie – spełni się scenariusz negatywny, zakładający większą korektę, sięgającą okolic 16-17 zł. Tam też przebiega główna strefa wsparcia oraz dolna krawędź kanału wzrostowego. Poprzednio analizowaliśmy spółkę 19 marca 2014 roku, trafnie prognozując dalsze wzrosty z poziomu 14 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here