Naga MarketsWork Service: Sąd zatwierdził układ częściowy z bankamiSąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej wydał postanowienie w przedmiocie zatwierdzenia układu częściowego z bankami, przyjętego w postępowaniu o zatwierdzenie układu Work Service, podała spółka.

Wniosek Work Service stanowi realizację postanowień umowy restrukturyzacyjnej

“Zgodnie z treścią tego postanowienia, sąd w całości uwzględnił wniosek emitenta, o którym emitent informował w raporcie bieżącym nr 102/2020” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
We wspomnianym raporcie Work Service informował o złożeniu wniosku o zatwierdzenie układu częściowego, przyjętego przez banki. Złożenie wniosku wraz z planem restrukturyzacyjnym stanowi realizację postanowień umowy restrukturyzacyjnej. Układ obejmuje wierzytelności z tytułu finansowania działalności Work Service poprzez udzielone przed dniem układowym kredyty.

Postanowienie nie jest jeszcze prawomocne, dodano.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 595,83 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here