Naga Marketswork serviceWork Service otrzymał decyzję Naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu o rozłożeniu na 48 rat zaległości podatkowych z tytułu podatku od towarów i usług (VAT) za okres luty-maj br. w wysokości 14,63 mln zł, podał Work Service.

Work Service otrzymał decyzję na rozłożenie na raty zaległości VAT

“Zarząd Work Service S.A. informuje, że otrzymał decyzję Naczelnika Dolnośląskiego Urzędu Skarbowego we Wrocławiu w przedmiocie rozłożenia na raty zapłaty należności podatkowych z tytułu podatku od towarów i usług. Decyzja w całości uwzględnia wniosek spółki i dotyczy rozłożenia na raty zapłaty zaległości podatkowych z tytułu podatku od towarów i usług za miesiące: luty, marzec, kwiecień, maj 2020 r. w łącznej wysokości 14 635 014 zł (w tym z uwzględnieniem opłat prolongacyjnych i odsetek)” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 595,83 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here