Naga Marketswork serviceWork Service ma umowę ramową z GI International dotyczącą sprzedaży spółek zależnych Industry Personnel Services oraz Work Service International za 29,2 mln zł, podała spółka.

InvestCuffs

“Łączna cena sprzedaży wszystkich udziałów w powyższych spółkach zależnych emitenta wynosi 29 200 000 zł, w tym 1) za udziały w Work Service Czech s.r.o. – 20 300 000 zł 2) za udziały w Work Service Slovakia s.r.o. – 8 900 000 zł ” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Transakcja stanowi przejaw strategii spółki zakładającej skupienie się w większym stopniu na rozwoju działalności w Polsce oraz pozyskaniu dodatkowych środków finansowych na redukcję zobowiązań, podano również.

W listopadzie ub.r. akcjonariusze Work Service zdecydowali na nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu o podwyższeniu kapitału zakładowego poprzez emisję 28 205 128 nowych akcji, skierowanych wyłącznie do Gi International.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here