Naga Marketskcg_cropKCG Holdings opublikował wolumenowy raport za czerwiec 2016 i wszystko wskazuje na to, że Nowy Rok przyniósł większy obrót dla tej firmy.


Jako animator rynku, KCG obracał średnio 27,1 miliardami dolarów amerykańskich. Jeśli chodzi o akcje amerykańskie to tu udział KCG w obrocie wyniósł 4 milardy, a dzienne handlowano 3,6 miliona akcji. Wynik łączny jaki uzyskano jest o 8,5% większy od maja 2016-go roku, gdzie wolumen wyniósł 24,97 mld USD.

Dostęp do rynku spot oferuje Admiral Markets

Wyniki były bardziej zróżnicowane jeśli chodzi o Global Execution Services. Zanotowano 4,4-procentowy wzrost w handlu amerykańskimi akcjami i wyniósł on 221,4 mln dziennie, natomiast w maju było to tylko 212,1 miliona – dla KCG Institutional. Z kolei w KCG BondPoint handel w ujęciu miesięcznym zanotowano prawie 5-procentowy spadek i wartość nominalna wyniosła 203,6 mld USD, wobec 214,2 poprzednio.

Odnosząc się ogólnej kondycji rynkowej w czerwcu 2016, średnio wolumen na rynku akcji amerykańskich wyniósł 279,6 mld USD, co daje 7,6 mld wymienianych akcji dziennie.


Pozostałe raporty nt. wolumenu znajdzie w dziale Forex B2B –> RaportyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here