Naga MarketsWyjątkowy postać na arenie blockchain, aktywny działacz społeczności Bitcoin już od 2012 roku, Stanisław Wołoch, był gościem Roberta Wojciechowskiego na antenie Comparic24.TV. Prezes Quark poświęcił setki godzin udzielając porad odnośnie inwestowania na rynku kryptowalut m.in. na Polskim Forum Bitcoin, jak i prowadząc wykłady na temat Bitcoina w całej Polsce. Członek zarządu Bitcoin Polska oraz grup doradczych przy Ministerstwie Cyfryzacji, swoją wiedzę wykorzystuje prowadząc między innymi Kantor Bitcoin Warszawa.

Wołoch o polskich regulacjach kryptowalutowych oraz rozwoju branży

Robert Wojciechowski będący prezesem i głównym reprezentantem IGBiNT jest zdania, że polska administracja i rząd utrudniają rozwój nowoczesnych technologii w naszym kraju – głównie z powodu niewiedzy, a nie z góry założonej niechęci. Blockchain dzięki swojemu bezpieczeństwu, trwałości o raz demokratyczności niesie bowiem rozwiązania, które mogą sprawdzić się w wielu gałęziach gospodarki, jak wynika z wypowiedzi Wojciechowskiego.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here