Naga Marketspięści chiny usaTrwa impas oraz utrzymuje się niepewność związana z przedłużającą się wojną handlową. Zdaniem analityków ustalenia podczas trwających negocjacji handlowych USA-Chiny będą powierzchowne i tymczasowe i nie rozwiążą sporu w długim terminie. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Wojna handlowa: Patowa sytuacja?

Żadna ze stron najprawdopodobniej nie ustąpi w kluczowych kwestiach. Prezydenci Donald Trump i Xi Jinping mogą zawrzeć tymczasowe porozumienie w październiku, aby uspokoić rynki akcji i odnieść zwycięstwo polityczne – oznajmił Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
Jutrzejsze przemówienie Powella może być kluczowe. Jak uargumentować cięcie stóp skoro amerykański rynek akcyjny pozostaje blisko historycznych szczytów – dodał Jan Kotowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here