Naga MarketsNiemiecka firma SAP SE (kapitalizacja $145 mld) ma przewagę nad amerykańskimi konkurentami, ponieważ napotyka potencjalnie mniej ograniczeń w prowadzeniu interesów z Chinami, powiedział w wywiadzie dyrektor generalny Bill McDermott. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”, którego gościem jest dziś Jan Kotowski z Admiral Markets. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Chińczycy zastępują amerykańskich dostawców

Niektórym amerykańskim konkurentom SAP, takim jak Microsoft Corp zakazano prowadzenia interesów z chińskimi firmami, takimi jak Huawei Technologies Co Ltd.  Inne amerykańskie firmy, takie jak Cisco Systems Inc twierdzą, że chińskie firmy państwowe nie będą już zezwalać im na składanie ofert z powodu napięć handlowych – oznajmił Bogusz Kasowski.

Prezes niemieckiego SAPa nie powiedział nic nowego, jednak z pewnością jest to prawdziwe – dodał Jan Kotowski.

Temat od minuty 37:10

Today in USA z Boguszem Kasowskim i Janem Kotowskim [Admiral Markets] | 10.09

Bogusz Kasowski Prywatny INV€$TOR i Comparic24.TV 📺 zapraszają do obejrzenia najnowszego odcinka programu Today in USA🇺🇸 gdzie gościem jak co każdy wtorek jest Jan Kotowski z Admiral Markets. A o czym m.in. dowiemy się w tym odcinku❓🔹Prezydent #Trump poinformował, że wszelkie negocjacje z talibami kontrolującymi większość terytorium Afganistanu 🇦🇫 są zakończone po tym jak w ubiegłym tygodniu żołnierz #USA 🇺🇸 został zabity przez zamachowca-samobójcę w stolicy Kabulu 💣. 🔸Amerykańsko 🇺🇸 – japońskie 🇯🇵 negocjacje mogą nie zakończyć się przed Zgromadzeniem Ogólnym #ONZ na którym ma dojść do podpisania umowy handlowej 📝. Brakuje czasu na wynegocjowanie kompromisu na wrażliwych gałęziach gospodarek obu krajów ⏳.🔹Korea Północna 🇰🇵 zasygnalizowała gotowość do powrotu do stołu negocjacyjnego z USA, a parę godzin później wystrzeliła kilka pocisków balistycznych bliskiego zasięgu 🚀

Publiée par Comparic24.TV sur Mardi 10 septembre 2019

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUmowa handlowa USA-Japonia już na szczycie ONZ?
Następny artykułBlok po 22 – 10 września 2019: GBP/CHF, EUR/AUD
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here