Naga MarketsMinisterstwo spraw zagranicznych Chin powtórzyło we wtorek, że nie słyszało o żadnej niedawnej rozmowie telefonicznej między Stanami Zjednoczonymi, a Chinami w sprawie handlu, i wyraziło nadzieję, że Waszyngton może powstrzymać niewłaściwe działania i stworzyć warunki do rozmów. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Konflikt USA-Chiny ponownie się zaognia

Rzecznik Ministerstwa, Geng Shuang, skomentował sytuację na konferencji prasowej po tym, jak sekretarz skarbu USA Steven Mnuchin powiedział, że kontakt był między obiema stronami, ale odmówił powiedzenia, z kim – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here