Naga Marketschiny usa15 grudnia to być albo nie być dla negocjacji handlowych USA-Chiny. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Chiny są przywrócenia relacji celnych z USA sprzed wojny handlowej

Urzędnicy obu stron chcą przesunąć w czasie ostatnią rundę „wojennych” taryf celnych, którą Donald Trump ustalił na 15 grudnia.

W przypadku ich wprowadzenia, może to przerwać negocjacje i znacznie odsunąć w czasie porozumienie „fazy pierwszej” pomiędzy dwiema największymi gospodarkami świata. W przypadku wprowadzenia nowych taryf celnych, Chińczycy mogą najzwyczajniej w świecie odejść od stołu negocjacyjnego – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here