Naga Marketspięści chiny usaChiny naciskają USA by Donald Trump usunął w „fazie pierwszej” umowy handlowej więcej ceł nałożonych na chiński eksport do USA we wrześniu. Biały Dom rozważa takie możliwości, jednak byłoby to pozbawienie się siły przebicia przy negocjacji pełnej „umowy handlowej”. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Trump zgodzi się na ofertę Chin by wygrać przyszłoroczne wybory?

Ralph Winnie, powiedział, że zawarcie przejściowego paktu handlowego zapewni impuls zarówno gospodarkom USA, jak i Chinom, a jednocześnie zapewni Trumpowi ważną wygraną wśród rolników.

Część analityków uważa „fazę pierwszą” za utrzymanie statusu quo sprzed wprowadzania taryf czyli de facto umożliwienia Chinom dalszej działalności w niezmienionym kształcie – oznajmił Bogusz Kasowski.

Kurs USDCNY przebija wsparcie 7,00 CNY

Notowania pary walutowej USDCNY po ustanowieniu lokalnego szczytu 3 września tuż pod poziomem 7,20, kontynuują systematyczny ruch w dół. W trakcie wczorajszej sesji sprzedający zdołali naruszyć psychologiczny poziom 7,00, jednak ostatecznie sesja zamknęła się nad tym wsparciem. Jeśli dziś dojdzie do trwałego przebicia wówczas otworzy to drogę do czerwcowego minimum 6,8320.

Kurs USDCNY w środę na interwale dziennym źródło tradingview.com 6 11 19
Kurs USDCNY w środę na interwale dziennym źródło tradingview.com

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here