Naga Marketsusa chiny trump xi wojna handlowa ccChiny zapowiadają, że będą nadal dążyć do zawarcia wstępnej umowy handlowej z USA. Związane jest to z obawami o zerwanie rozmów na skutek wezwań USA by Chiny zaprzestały tłumienia protestów w Hongkongu – Donald Trump ma niecałe dwa tygodnie by podpisać lub zawetować ustawę Kongresu USA dotyczącą Hongkongu. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Umowa handlowa USA-Chiny już w grudniu?

Chińska prasa kontrolowana przez partię komunistyczną wzywała Stany do zaprzestania ingerencji w wewnętrzne sprawy Chin i groziła ”zdecydowanymi środkami” w przypadku kontynuowania takiego kursu politycznego.

Część urzędników chińskich wciąż podaje początek grudnia jako możliwy termin podpisania „fazy pierwszej” umowy handlowej, co ma też powstrzymać nową rundę taryf celnych nakładanych przez USA 15 grudnia – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCzym jest spread?
Następny artykuł100 mld USD odpłynęło z funduszy inwestujących w Europie w 2019 roku
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here