Naga MarketsGościem Marcina Wenusa podczas „Rozmowy Dnia” emitowanej 6 lutego w Comparic24.TV, był Robert Wojciechowski, prezes Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii (IGBiNT). Podczas spotkania poruszano temat istoty działania polskich instytucji konsultingowych w cały czas młodym rynku blockchainowym oraz o możliwych zastosowaniach samej technologii w szeroko rozumianych gałęziach gospodarki.


“Blockchain jest bezpieczny, jest trwały i (…) bardzo demokratyczny”

Izba Gospodarcza Blockchain i Nowych Technologii reprezentuje interesy branży na mocy obowiązującego prawa polskiego. Edukacja, współpraca z organami oświaty i rządowymi, kształtowanie zasad dobrych praktyk, wspieranie rozwoju gospodarczego Polski, rozstrzyganie sporów z urzędami stanowi namiastkę możliwości IGBiNT.

Te artykuły również Cię zainteresują
Robert Wojciechowski będący prezesem i głównym reprezentantem IGBiNT jest zdania, że polska administracja i rząd utrudniają rozwój nowoczesnych technologii w naszym kraju – głównie z powodu niewiedzy, a nie z góry założonej niechęci. Blockchain dzięki swojemu bezpieczeństwu, trwałości o raz demokratyczności niesie bowiem rozwiązania, które mogą sprawdzić się w wielu gałęziach gospodarki, jak wynika z wypowiedzi Wojciechowskiego.

  • Czy Bitcoin ma wiele wspólnego z Blockchainem?
  • Co z Pracownią Nowych Technologii Szczepana Bentyna?
  • Czy pierwszy Sąd Polubowny Blockchain w Europie może ruszyć w Polsce?
  • Czy możemy być liderem technologii Blockchain na świecie?
  • Co trzeba zrobić żeby nimi zostać.

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here