Naga MarketsWojciech Iwaniuk z INC S.A. nabywa akcje spółki warte niemal 50 tys. złSpółka INC S.A. poinformowała w czwartek, że członek zarządu Wojciech Iwaniuk dokonał nabycia 8400 akcji podmiotu za kwotę niemal 50 tys. zł. Transakcja miała miejsce 29 września 2021 roku po średniej cenie 5,7805 zł. W czwartek notowania INC na GPW otwierały się ze sporą luką wzrostową zyskując na starcie dnia niemal 10% i testując poziom 6,4 zł. Obecnie cena stabilizuje się w okolicach 6 zł.

  • Akcje ING znajdują się w tym momencie na najniższych poziomach od października i grudnia 2020 roku
  • Na wykresie technicznym widać test ważnej strefy wsparcia i dołków, które mogły być okazją do zakupów poniżej 6 złotych za akcję
  • Notowania INC osiągały historycznie wysokie poziomy na szczycie pandemicznej zmienności w lipcu, kosztując maksymalnie 17,9 zł.

Członek Zarządu INC skupuje akcje spółki

 – Spółka przekazuje w załączeniu informację o nabyciu akcji INC S.A. dokonanym przez pana Wojciecha Iwaniuka pełniącego funkcję członka Zarządu INC S.A. – napisano w czwartkowym raporcie bieżącym.Z powiadomienia o transakcjach wynika, że połowa akcji została zakupiona po cenie 5,76 zł reszta po cenie 5,8 zł, co daje średnią wartość 5,78 zł i łączny wolumen 8400 akcji wartych 48 556 zł.

W reakcji na raport opublikowany przed rozpoczęciem notowań, akcje INC S.A. w pierwszej chwili reagowały umocnieniem nawet o 10%, sytuacja bardzo szybko została jednak wyrównana. Teraz jednak akcja kosztuje trochę ponad 6 gr.

Wojciech Iwaniuk z INC S.A. nabywa akcje spółki warte niemal 50 tys. zł
Wykres INC S.A., interwał tygodniowy

Grupa INC jest dynamicznie rozwijającą się polską grupą kapitałową. Funkcjonuje w obszarze inwestycji oraz doradztwa na rynku kapitałowym. Od 2006 r. INC jest spółką publiczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (zadebiutowała jako Inwest Consulting).

Od 1996 roku wspiera rozwój małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w pomocy dynamicznym spółkom działającym w różnych sektorach gospodarki w uzyskaniu, a następnie utrzymaniu przewagi konkurencyjnej oraz w osiągnięciu obranych celów.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania orlen | pkn orlen akcje | kurs korony islandzkiej nbp | pko kurs akcji | orange cena akcji | cdr akcje rekomendacje | pge kurs akcji |


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest
Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here