Naga MarketsWojas to jeden z największych producentów obuwia w Polsce, notowany na warszawskiej giełdzie od 2008 r. W 2017 r. miał 237 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży.

wojas

Notowania spółki wyraźnie zyskały podczas wczorajszej sesji. Akcje drożały o około 4%. Powodem zwyżki był opublikowany raport z wynikami uzyskanymi w listopadzie. Przychody ze sprzedaży wzrosły w tym miesiącu do 24,86 mln zł. W sumie od początku roku przychody wynoszą już ponad 214 mln zł, co jest wynikiem odrobinę lepszym niż przed rokiem. Ciekawą sytuację techniczną mamy na wykresie tygodniowym. Widać na nim, że tegoroczna przecena dotarła na wieloletni poziom wsparcia w rejonie 3,60 zł. Teoretycznie więc pojawia się szansa na odreagowanie spadków. Wydaje się, że wybicie ponad 4,20 zł można traktować jako sygnał inicjujący korektę.

Orbex

Zobacz również: Poranny przegląd GPW – Ciech, PlayWay

Polnord jest wiodącą na polskim rynku firmą z ponad 40-letnim doświadczeniem w działalności deweloperskiej, inwestycyjnej i budowlanej.

polnord
źródło xStation 5

Akcje spółki drożały podczas środowej sesji o niemal 2%. Na wykresie widać, że cena po krótkotrwałym odejściu szybko powróciła w rejon 10 zł. Słaba reakcja podażowa w tym rejonie zwiększa szanse na utrzymanie trwającej zwyżki. Jeżeli tak się stanie, kolejnym celem popytu powinien być szczyt z początku roku. Wczoraj powodów do wzrostów dostarczyła informacja o tym, że spółka wprowadziła do sprzedaży 50 lokali w inwestycji Wiktoria w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Łącznie w inwestycji powstaną trzy budynki, w których znajdzie się 87 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Termin rozpoczęcia budowy przewidziano na kwiecień 2019 r., a termin oddania inwestycji do użytku na pierwszy kwartał 2021 roku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here