Naga Markets

Wkrótce nowa Terra. Czym jest kryptowaluta LUNA 2.0?Nowy token sieci Terra, nazwany Luna 2.0, ma zostać wprowadzony na rynek w najbliższej przyszłości. Czy będzie on znacznie różnił się od swojego upadłego poprzednika? Ponieważ Luna stara się podnieść po ogromnym krachu, współtwórca sieci Do Kwon opracował plan naprawczy. W ramach tego planu istniejący blockchain Terra zostanie rozdzielony (fork), co pozwoli odseparować nowy łańcuch.

Luna 2.0 może wystartować już 27 maja

W związku z tym, że propozycja Do Kwonaa dotycząca odrodzenia ma coraz większe szanse na przyjęcie – 80% walidatorów opowiedziało się za nią – przyjrzyjmy się, czym jest Luna 2.0.Luna 2.0 będzie zupełnie nowym tokenem blockchaina Terra, który ma uratować ekosystem po upadku stablecoina TerraUSD (UST).

Propozycja założyciela TerraForm Labs zatytułowana „odrodzenie Luny”, zakłada zastąpienie istniejącej sieci Terra nowym łańcuchem. Oprócz tego Luna 2.0 zastąpi istniejącą wersję natywnej kryptowaluty. Zerwie swoje więzi ze stablecoinem, który był przyczyną krachu.

Jednak stary łańcuch – i stara Luna – nie znikną całkowicie, ale będą współistniały. Stary łańcuch będzie znany jako Terra Classic, natomiast Luna Classic będzie kontynuacją pierwotnej wersji tokena.

Jeśli trwające głosowanie zakończy się sukcesem, Luna 2.0 zostanie uruchomiona 27 maja – tego samego dnia, co blok genesis dla nowego łańcucha Terra. Daty te nie są jednak jeszcze zagwarantowane. Jeśli plan odrodzenia zostanie przyjęty, deweloperzy będą musieli szybko utworzyć nowy łańcuch, aby zdążyć przed oficjalną datą startu.

Data ta będzie również oznaczać oficjalną zmianę nazwy istniejącej monety Luna na Luna Classic.

W kryptowaluty w formie CFD możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż konto i zacznij trading!

NED

CHCĘ HANDLOWAĆ W CFD NA KRYPTOWALUTY

77% rachunków inwestorów detalicznych traci pieniądze podczas handlu kontraktami CFD z tym dostawcą. Zastanów się, czy możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy

Airdrop Luna 2.0. Jak rozdzielone zostaną środki?

Dotychczasowi posiadacze Luny otrzymają Lunę 2.0 w drodze zrzutu (airdrop) podczas uruchomienia nowego łańcucha Terra. 1 miliard tokenów zostanie rozdystrybuowany w następujący sposób:

  • Posiadacze Luny przed atakiem: 35%
  • Posiadacze Luny po ataku: 10%
  • Posiadacze AUST przed atakiem: 10%
  • Posiadacze UST po ataku: 15%
  • Pula Społecznościowa: 30% (z 10% dla deweloperów) kontrolowana przez stakerów Luny.

Portfel TerraForm Labs zostanie usunięty z białej listy airdropów. Ma to na celu zapewnienie, że Terra stanie się “w pełni należącym do społeczności łańcuchem”.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs akcji ten square games | pgn akcje | kurs funta kantor | cfd jak grać | xm broker | najwyższy kurs euro | usa 500 |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>4 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem to oszustwo ,luna powinna zostać przeliczona 1:1 bo jak straty to wszystko się traci a jak mogą być zyski to przeliczenie procentowe

  2. Ethereum kiedys mialo podobny problem. Ale prrzezylo fork i jest nr. 2. No ale wtedy nieylo konkurecji, pierwszyi jedyny blockchai zosluga smart kontraktow. Luna po forku jest tym co Cosmos.

  3. Trzeba być niewiarygodnym debilem żeby jeszcze raz zaufać do Kunowo czy jakoś tak skosnemu i kupić lunę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here