Naga MarketsWkrótce koniec wzrostów na NZDUSDMamy połowę tygodnia a biała świeca ma już ponad 200 pipsów. Jak na ten instrument to dużo. Warto wiec skoncentrować uwagę na poszukiwaniu oporu, który zatrzyma ten rajd umacniający NZD.

NZD ciągle się umacnia

Pierwszym kandydatem była cena 0.6250, ale już w poniedziałek poddała się bez walki. Na tygodniowym wykresie NZDUSD szczyty pojawiały się także na  wartości 0.6450. Wkrótce przekonamy się, czy podaż podejmie walkę w tym miejscu skorygować ostatnie wzrosty.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wydaje się to dobrym założeniem, szczególnie kiedy spojrzy się na zasięg wzrostów liczony od marcowego dołka. Umocnienie AUD jest największe od 2017 roku. Widać to dokładnie na wskaźniku RSI, który pnie się ku strefie wykupienia.

Opór 0.6450 znajduje się blisko 50% zniesienia Fibonacciego, co dodatkowo może wpłynąć na decyzje zakupowe dolara amerykańskiego. Sam trend pozostaje spadkowy, o czym przypomina spadkowa linia trendu, która także przebiega blisko aktualnych notowań tej pary walutowej.

Jedyne pytanie, na które nie znamy jeszcze odpowiedzi, to czy ostatnie trzy miesiące, to jest faz korekty, czy też akumulacja długoterminowa.

Warto zobaczyć również: 

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here