Naga MarketsWide View Strategy (WiViSt) jest typową strategią podążania za trendem. Jej głównym celem jest określenie panującej na rynku tendencji i wejście w pozycję pod koniec korekty występującej pomiędzy poszczególnymi impulsami trendowymi. Autorem tejże strategii jest znany z Comparic24.tv Krzysztof Kamiński.


Korzystając z okazji Krzysztof zgodził się przeprowadzić bezpłatny webinar, w trakcie którego przedstawi szczegółowo całą koncepcję i zasady handlu w oparciu o strategię WiViSt. Spotkanie to odbędzie już w najbliższy piątek tj. 27 września 2019 r. o godz. 18:00 czasu polskiego.

W trakcie webinaru dowiesz się m.in. w jaki sposób na podstawie strategii spekulant ocenia trend oraz jakie narzędzia umożliwiają mu zawarcie pozycji. Prelegent wskaże również jaka idea stoi za tą strategią Wide View Strategy.

Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Nie może Cię być razem z nami? Nic straconego! Zarejestruj się na webinar, a po jego zakończeniu otrzymasz dostęp do nagrania! 

O prelegencie

Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.plKrzysztof Kamiński – wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, równie ropy WTI oraz złota.

Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułVivid Games z bogatymi planami wydawniczymi. Akcje w górę o 10%
Następny artykułBitcoin traci prawie 20 procent w jeden dzień. Co jest przyczyną?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here