Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Wirtualna Polska jest właścicielem jednego z dwóch najpopularniejszych w Polsce horyzontalnych portali internetowych – Wirtualnej Polski.

Akcje spółki drożały podczas pierwszej sesji po Świętach o ponad 4% co wystarczyło do wybicia poziomu poprzedniego wierzchołka. Szkoda jedynie, że obroty tego dnia nie były zbyt wysokie. Patrząc na wykres dzienny, widać że cena atakuje właśnie górną krawędź doskonale respektowanego kanału spadkowego, a także kluczową strefę oporu. Koniec roku może nie sprzyjać rozstrzygnięciom, warto jednak mieć wykres na oku. Wybicie dwóch wspomnianych barier, może stanowić silny sygnał kupna na początek nowego roku. W najnowszej rekomendacji wyceniono spółkę na poziomie 54,90 zł czyli ponad 15% wyżej od ceny rynkowej.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest liderem rynku gazu w Polsce.

Z grona największych spółek silnie zyskiwało wczoraj PGNiG. Akcje podskoczyły o ponad 4% atakując poziom wierzchołka z końca listopada. Wszystko wskazuje wiec, na wybicie, które w tym kontekście, może oznaczać zakończenie kilkumiesięcznej korekty. Niedawno pojawiły się bardzo pozytywne informacje dotyczące próbnego odwiertu w Pakistanie. Wyniki badań przyniosły 4 krotnie wyższy wynik niż podczas pierwszych testów. W ostatniej rekomendacji DM BOŚ wycenił spółkę na poziomie 7,30 zł czyli powyżej tegorocznych maksimów.

Korzystasz z narzędzi analitycznych na portalu Trading View? Teraz możesz tam śledzić także nasze analizy spółek z GPW

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułW grudniu kupujemy najwięcej złota
Następny artykułOd inwestora do scalpera – GOLD ponownie w kanale wzrostowym
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here