Naga MarketsWirtualna Polska z wyceną przy 94,80 zł. Techniczny cel w rejonie 89 zł Analitycy DM BDM, w raporcie z 9 grudnia, podnieśli cenę docelową dla akcji Wirtualnej Polski do 94,8 zł z 87,5 zł poprzednio, podtrzymując rekomendację “kupuj”. W raporcie wskazano na pozytywne tendencje w obszarze reklamy internetowej i wypracowywane przez spółkę w tym segmencie rezultaty.

  • Akcje Wirtualnej Polski wycenione na 94,80 zł
  • Oczekuje się poprawy wyników już w przyszłym roku
  • Na wykresie najbliższy cel przy 89 zł

Autorzy raportu oczekują poprawy wyników już w 2021 roku, także w spółkach z segmentu turystyki, które najsilniej ucierpiały podczas pandemii.

Te artykuły również Cię zainteresują
“W perspektywie przyszłego roku oczekujemy solidnej poprawy wyników względem 2020 r., ale także w odniesieniu do 2019 r. Przyjmujemy, że wzrosty będzie wykazywał rynek reklamy internetowej, co powinno przełożyć się na dalsze zwiększenie przychodów i EBITDA obszaru. Liczymy, że do znaczącej odbudowy dojdzie też w biznesach turystycznych (przede wszystkim wakacje .pl, ale też po części nocowanie .pl), które najmocniej ucierpiały na skutek pandemii COVID-19” – napisano.

Najbliższy cel przy 89 zł

Na wykresie widać, że po wybuchu pandemii zaczęło się odrabianie stat z marcowych spadków. W kolejnych miesiącach kurs powoli wzrastał i wydaje się, że trend ten powinien zostać zachowany. Kluczowym celem jest okolica 89 zł czyli szczyt sprzed pandemii.

wppl

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here