Naga MarketsPrzyłącz się do dyskusji na największej polskojęzycznej grupie poświęconej GPW na Facebooku – Zyskowna strona giełdy. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Wirtualna Polska Holding SA to właściciel platformy medialnej online oraz jeden z największych podmiotów na polskim rynku reklamy internetowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka odnotowała wczoraj kolejną świetną sesję. Tym razem wzrosty sięgnęły 4,1%. Dzięki mocnemu odbiciu jakie ma miejsce po niedawnym ogłoszeniu wyników, kurs odrobił już straty z początku miesiąca. Obecnie maj jest już minimalnie zyskowny, a po spadkach pozostaje długi dolny cień. Aktualnie można także mówić o przełamaniu linii korekty, co powinno w dłuższej perspektywie dawać szansę powrotu na maksima trendu wzrostowego.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Zakłady Magnezytowe Ropczyce SA to producent wysokiej jakości zasadowych i glinokrzemianowych materiałów ogniotrwałych.

Spółka drożała podczas wtorkowej sesji o 6,5% przy podwyższonych obrotach. Była to pozytywna reakcja rynku na ogłoszone wyniki za pierwszy kwartał. Spółka poprawiła zarówno wynik netto jak i przychody ze sprzedaży. Patrząc na wykres widać, że cena porusza się w trendzie wzrostowym. Pod koniec marca miało miejsce bardzo silne wybicie w górę, które jednak dość szybko zostało zgaszone. Obecnie pojawia się szansa na kolejne odbicie w górę, tym bardziej że kurs znajduje się w rejonie poprzedniego wybicia.

 

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here