Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Wirtualna Polska Holding SA to właściciel platformy medialnej online oraz jeden z największych podmiotów na polskim rynku reklamy internetowej

Te artykuły również Cię zainteresują
wirtualna

Spółka zyskała podczas czwartkowej sesji 4,5% i była to dobra kontynuacja wtorkowej kontry kupujących. Od strony technicznej mamy do czynienia z długotrwałym trendem wzrostowy, w który kolejne korekty przyjmują podobny zasięg. Kluczowe wsparcie to okolice 50 zł, od których zainicjowane jest obecne odbicie. Niewiele brakuje do wybicia z formacji flagi. Wydaje się więc, że nowy rok może przynieść zakończenie korekty i powrót do głównego trendu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Spółka jest wiodącym wykonawcą i dostawcą aparatury rozdzielczej średnich i niskich napięć, jak również stacji i systemów elektroenergetycznych. Firma brała udział w budowie niemal wszystkich polskich elektrowni i elektrociepłowni oraz wielu na świecie.

elbudowa

Akcje Elbudowy zachowują się niezwykle mocno w końcówce roku. Wczoraj byliśmy świadkami trzeciej z rzędu bardzo mocnej sesji, tym razem wzrosty sięgnęły 5,4%. Od początku tygodnia spółka drożeje już o ponad 13% i to przy rosnącym wolumenie. Wydaje się, że w krótkim terminie duże znaczenie może mieć kanał wzrostowy trwający od połowy roku. Odbicie zaczyna przypominać dynamiką te z drugiej połowy lipca. Wydaje się, że obecnie zmierzamy do górnej krawędzi kanału czyli okolic 120 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBlok po 22 – 22 grudnia 2016: EUR/USD, USD/JPY
Następny artykułOpcja na dziś – PUT na EURUSD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here