Naga MarketsLondon Capital Group (LCG) jest cieszącym się dużym uznaniem i popularnością brytyjskim brokerem działającym na globalnych rynkach finansowych od ponad 20 lat. Akcje LCG notowane są na londyńskiej giełdzie NEX Exchange. Do szerokiej gamy oferowanych produktów – ponad 7 tys. instrumentów w ramach 9 klas aktywów, w tym m.in. par walutowych (FX), CFD na indeksy, akcje, ETF-y czy obligacje, obecnie dołączają kryptowaluty.


Klienci LCG będą mogli handlować kontraktami CFD na dwie wiodące kryptowaluty – Bitcoina i Ethereum, korzystając z atrakcyjnych warunków dostępnych do tej pory dla innych instrumentów finansowych. Obrót będzie możliwy w zestawieniu z następującymi walutami tradycyjnymi (fiatami): dolar amerykański (USD), euro (EUR), frank szwajcarski (CHF), funt brytyjski (GBP) oraz jen japoński (JPY). Nowe instrumenty zostały udostępnione klientom LCG dzięki partnerstwu z Global Advisors Holdings Limited – firmie obecnej na rynku od 2013 roku, która współpracuje z brytyjskim brokerem w zakresie rozwijania obecnej i przyszłej jego oferty produktowej.

Te artykuły również Cię zainteresują
Platformy do handlu dostępne w LCG, źródło: www.lcg.com

Na stronie brokera, która jest dostępna także w języku polskim, można dowiedzieć się ogólnie czym są kryptowaluty oraz technologia blockchain. Przeczytamy o ich mocnych stronach, m.in. że nie są one emitowane przez banki centralne, teoretycznie odporne na manipulacje oraz dają wiele okazji do handlowania ze względu na dużą zmienność. Ponieważ mamy do czynienia z kontraktami CFD, możliwe jest zajmowanie pozycji zarówno długich, jak i krótkich, a także korzystanie z dźwigni finansowej. Handel możliwy jest z wykorzystaniem dwóch platform: webowej, która zapewnia szybkie i niezawodne przetwarzanie zleceń, a także zaawansowane opcje wykresów i wskaźników, oraz popularnej wśród inwestorów MT4 – dostępnej na komputery stacjonarne, tablety oraz telefony komórkowe.

LCG rozpoczął swoją działalność w roku 1996 jako niewielka firma brokerska, sukcesywnie rozwijając swoją działalność, by stać się wiodącym światowym graczem na rynkach finansowych o mocno ugruntowanej reputacji. Depozyty klienckie sięgają obecnie poziomu 1 mld USD, zaś zrealizowane transakcje wynoszą 20 mld USD. W serwisie internetowym brokera oraz na kanale YouTube można znaleźć wiele ciekawych materiałów edukacyjnych oraz bieżących relacji z tego, co dzieje się na rynkach finansowych. Osoby zainteresowane dokładniejszym poznaniem możliwości webowej platformy LCG, mogą dowiedzieć się więcej z zamieszczonego poniżej materiału wideo w języku angielskim.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here