Naga MarketsWink - prognoza cen kryptowaluty na najbliższe lata. Czy WIN ma przed sobą hossę?Wink (WIN), wcześniej znany jako TRONBet, jest platformą gier opartą na blockchainie, zbudowaną głównie na sieci TRON. Podczas kwietniowej hossy cena Wink wzrosła o ponad 400% do poziomu 0,003 USD. W czasie krachu jej notowania znacznie spadły i obecnie w lipcu oscylują w okolicach 0,00035 USD. Jakie są prognozy kryptowaluty na najbliższe lata?

Wink – platforma gier oparta na blockchainie

Token projektu – WIN, jest wykorzystywany do stawiania zakładów i dokonywania transakcji w ramach platformy – jedno z najważniejszych źródeł popytu na tego coina. Smart kontrakty, które napędzają każdą z gier oferowanych przez Wink mogą być zweryfikowane przez użytkowników, co zwiększa przejrzystość i wiarygodność alternatywnych rozrywek.Dodatkowo firma obiecuje, że stakowanie Wink i innych powiązanych coinów, które mogą być konwertowane za pośrednictwem blockchain TRON, może zapewnić znaczne zyski dla hodlerów, z dwu lub trzy cyfrową roczną stopą zwrotu (APY). Wśród najbardziej popularnych gier oferowanych przez Wink są Dice, Moon, Ring i Duel, oraz inne hazardowe, w tym automaty i gry stołowe takie jak blackjack i poker.

Jeśli chodzi o dystrybucję tokena, platforma rozpoczęła od sprzedaży 5% podaży tokena na Binance Launchpad. Kolejne 7% podaży poświęcono na  rozwój platformy, 15,25% przeznaczono na gry i partnerstwa strategiczne, a 12% na budowę społeczności. Pozostałe 15% tokena przeznaczono na seed, 10% dla deweloperów, a pozostałe 27% podaży trafiło do ekosystemu – są to tokeny, których ludzie używają do gry w Wink.

Zespół deweloperów do uruchomienia projektu zebrał aż 1 mln USD, a początkowa podaż w obiegu wynosiła około 21%.

Prognoza ceny kryptowaluty na lata 2021, 2025, 2030

WIN jest zmiennym, spekulacyjnym tokenem. Jego przyszłe wyniki i pozycja pozostają pod dużym znakiem zapytania. Fakt, że trend wzrostowy nie był ostatnimi czasy kontynuowany wzmacnia niedźwiedzią perspektywę, ponieważ cena kryptowaluty od momentu wyznaczenia nowego szczytu, nie zanotowała wyraźnego wzrostu.

Czy cena Wink może osiągnąć poziom 1 dolara w 2021 roku?  Chociaż kryptowaluta Wink (WIN) spotkała się wcześniej z negatywnymi opiniami analityków, a cena docelowa 1 USD wydaje się być bardzo odległa od aktualnego stanku, niektóre źródła nadal pozostają względnie byczo nastawione.

Walletinvestor postrzega Wink jako “niesamowitą” inwestycję długoterminową. Szacuje, że WIN może osiągnąć 0,0027 USD w ciągu 12 miesięcy i dalej 0,0084 USD w ciągu pięciu lat.

Według Cryptoground, WIN może być notowany na poziomie 0.0022 USD w ciągu jednego roku i wzrosnąć do 0.0048 USD w ciągu pięciu lat.

DigitalCoin uważa, że Wink może osiągnąć 0,0021 USD do końca roku, wzrosnąć do 0,0025 USD w 2023 roku, 0,0037 USD w 2025 roku i ostatecznie 0,0055 USD w 2028 roku.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dolar kurs online | xtb | pkn orlen notowania | kurs gpw | kryptowaluta | jakie akcje kupić 2020 | akcje famur |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here