Naga MarketsWindsor Brokers HistoriaZgodnie z oficjalną informacją prasową opublikowaną przez Windsor Brokers (sprawdź tutaj), podmiot zdecydował się uruchomić nowy oddział w londyńskim City. Krok ten ma na celu zwiększyć bazę kliencką nie tylko na samych Wyspach Brytyjskich, ale również w innych regionach Europy.


Kolejny krok na przód

Johny Abuaitah, prezes Windsor Brokers, w następujący sposób komentował najnowszy krok: „Otwarcie filii w UK było jednym z naszych celów od jakiegoś czasu. Zeszły rok poświęciliśmy na wzmocnienie ładu korporacyjnego. Gdy byliśmy pewni, że zadanie to udało się w pełni zrealizować, postanowiliśmy pójść krok dalej w zakresie planów naszej ekspansji”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Nowe rachunki MT4

Wraz z otwarciem nowego oddziału, Windsor Brokers prezentuje również nowe rachunki handlowe, które mają podbić serca lokalnych traderów. Konto oferuje między innymi spready od 0.2 pipsów dla par walutowych, 0.14 centów dla złota i 0.02 centów dla srebra.

Inwestorzy zainteresowani rynkiem kontraktów różnic kursowych, powinni ucieszyć się również faktu, że Windsor brokers oferuje handel na najpopularniejszych CFD bez dodatkowych prowizji – mowa tutaj o obligacjach, indeksach, towarach energetycznych i surowcach.

Więcej o brokerze Windsor znajdziesz na dedykowanej stronie portalu Comparic.pl. Zapraszamy również do wzięcia udziału w darmowych webinarach, które organizujemy dla Windsor Brokers.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here