Naga MarketsEmitent jest wiodącym dostawcą rozwiązań mobilnych (związanych z telefonią komórkową) w Polsce. Emitent dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarach mobilnej rozrywki, mobilnego marketingu i mobilnej infrastruktury. Oferta kierowana jest do operatorów w Polsce i za granicą, konsumentów oraz reklamodawców.

wind mobile w1Na wykresie tygodniowym panuje zdecydowany trend wzrostowy, a notowania mają dość czytelny charakter, dobrze respektując strefy wsparć i oporów. Poprowadzona linia trendu wzrostowego była tylko jeden raz naruszona, przy czym powstała w tym miejscu formacja objęcia hossy, po której mieliśmy do czynienie ze zwiększeniem się dynamiki wzrostów. Aktualnie bronione jest ważne wsparcie, jest to strefa która wcześniej stanowiła opór. Na W1 widać kilka świec z długimi cieniami u dołu, co świadczy o obronie tego wsparcia i możliwej „chęci” dalszych wzrostów. Z drugiej strony kurs nadal nie potrafi przebić linii korekty (zielona), a miejsca między tymi dwoma elementami pozostaje już coraz mniej.
wind mobile d1

Interwał dzienny pokazuje mniej optymistyczny obraz techniczny, gdyż mimo częstych obron wsparcia, widać że żadne z odbić nie pokonało wspomnianej wcześniej linii korekty. Kolejne odbicia od wsparcia zdają się słabnąć. Jeżeli taki stan rzeczy nadal będzie się utrzymywał, to rosną szanse na upadek wsparcia. Jeżeli do tego dojdzie, może zacząć obowiązywać scenariusz z potencjalnym kanałem spadkowym, który zaznaczyłem na wykresie. Oznaczałoby to całkiem spore spadki, aż do dolnej krawędzi kanału. Póki co obowiązuje jednak scenariusz prowzrostowy, gdyż mamy wyraźny trend wzrostowy, który wspierany jest przez dość długoterminowe wsparcie.

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek na zamówienie lub w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

invest

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułGBP/AUD – wsparcie i kanał spadkowy
Następny artykułPoranny komentarz makro – środa 17 września
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here