Naga MarketsEmitent jest wiodącym dostawcą rozwiązań mobilnych (związanych z telefonią komórkową) w Polsce.

windmobile w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres z tygodniowym interwałem, pokazujący pełną historię notowań jasno wskazuje na trwający trend wzrostowy i aktualną korektę, która doprowadziła cenę do kluczowego pod względem historycznym poziomu wsparcia. Jest to strefa rozciągająca się w okolicach 6,80 zł. Jak widać – trzykrotnie testowana jako opór, ostatnio także trzy razy jako wsparcie. Za każdym razem cena odbija się od tej strefy co świadczy o jej sile. Ostatnie tygodnie wskazują prawdopodobnie na kolejny udany test wsparcia i zaczynający się ruch wzrostowy.

windmobile d1

Także interwał dzienny potwierdza pozytywny obraz techniczny. Wybita została linia korekty (fioletowa), a kurs nadal jeszcze przebywa w ruchu bocznym ale wydaje się, że popyt rośnie w siłę. Wybicie poziomu 8,50 zł może być tego dowodem, który wskaże, że ruch boczny był fazą akumulacji, po której cena powróci do długoterminowego trendu wzrostowego.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here