Naga Markets

Bitcoin coin BTCPopularny analityk kryptowalutowy Willy Woo uważa, że bitcoin (BTC) przygotowuje się do rajdu do nowych rekordów wszechczasów (ATH), gdy wkraczamy w nowy rok. W wywiadzie z Peterem McCormackiem w podcaście „What Bitcoin Did”, Woo wyjaśnił, czego oczekuje od wiodącej kryptowaluty w 2022 roku. Kurs BTC/USD spada we wtorek niemal 3% poniżej 50 000 USD.

Bitcion osiągnie nowe ATH. To tylko kwestia czasu – Willy Woo

Rozważając rodzaje skoków cenowych, jakie historycznie bitcoin odnotowywał, Woo wskazał, że skok z obecnego ATH BTC około 69 000 USD do „powiedzmy 100 000 USD to byłby nic”.Oczywiście bitcion osiągnie nowy najwyższy poziom. Jeśli kurs prawidłowo pokona obecny szczyt 69 000 USD, przeforsujemy kolejne poziomy Fibonacciego i skok do 100 000 USD to będzie nic. To tylko 50% zysk dla bitcoina, co dotychczas osiągał całkiem łatwo – zauważył Woo.

Naciskany konkretnie na to, jakie szczyty wszechczasów bitcoin w 2022 roku może osiągnąć, Woo odwołuje się do modelu „stock-to-flow” (S2F), który przewiduje cenę aktywów, porównując ilość nowej podaży wchodzącej na rynek w porównaniu z już istniejącą.

Analityk on-chain twierdzi, że S2F powinien działać jako kotwica dla bitcoina, a w dłuższej perspektywie uśrednia się na poziomie 100 000 USD.

Powiedziałbym, że 100 000 USD bitcoin osiągnie do końca przyszłego roku, choć może pójść znacznie wyżej i wrócić. Średnia cena powinna wynosić około 100 000 dolarów – podsumował.

Interior capital

Bitcoin (BTC) osuwa się poniżej 50 000 USD

Notowania BTC/USD po nieudanej próbie przebicia poziomu oporu 52 000 USD skierowały się na południe. We wtorek sprzedający zdołali pokonać lokalny poziom wsparcia 50 000 USD, co otworzyło drogę do poziomu 47 555 USD z celem na grudniowe minimum 42 000 USD. Z drugiej strony dopiero trwały wzrost powyżej oporu 52 924 USD umożliwi zakończenie korekty spadkowej i powrót do głównego trendu z celem na ATH 69 000 USD.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: 11 bit studios akcje rekomendacje | cena akcji benefit | dax akcje | pko notowania | selvita akcje wykres | orange notowania | akcje gpw |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułKGHM ogłosił przetarg na zakup energii z OZE w formule PPA
Następny artykułRynek fuzji i przejęć w 2021. Podsumowanie dynamicznego roku
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here