Naga MarketsPopularny analityk sieciowy Willy Woo twierdzi, że ostatni trend akumulacji bitcoinów (BTC) oznacza, że hossa na rynku kryptowalut może trwać jeszcze przez kolejny rok. W nowym wywiadzie dla Prestona Pysha na temat fundamentów bitcoina, Woo stwierdził, że długoterminowi posiadacze BTC są znacznie bogatsi niż w poprzednich cyklach byka, co dobrze wróży królowi kryptowalut. Kurs BTC/USD silnie wzrasta w czwartek osiągając poziom 61 000 USD.

Woo: W ciągu najbliższych sześciu miesięcy przekroczymy sześciocyfrowy poziom na bitcoinie

Analityk twierdzi, że inwestorzy o dużym kapitale przez długi czas wywierają znaczną presję na zakup bitcoina.Od czwartego kwartału zeszłego roku widzieliśmy, jak skutecznie grupa tych długoterminowych inwestorów wpływa na rynek, a teraz są tu, by kupić jeszcze więcej. Są to zamożni nabywcy, osoby o wysokich dochodach, którzy kupują znaczące kwoty BTC. Nie interesuje ich handel detaliczny, po prostu kupują, kupują i kupują – podkreślił ekspert.

Woo dodał, że nowa fala inwestorów bitcoina jest obecnie uważana za posiadaczy długoterminowych, co zapewni  rozpęd niezbędny do wypchnięcia BTC powyżej 100 000 USD.

Jesteśmy w tym momencie, w którym wszyscy nowi inwestorzy, którzy kupili w pierwszej połowie tego roku, są teraz długoterminowymi posiadaczami. Zapewniają środki, które będą konieczne, aby doprowadzić nas do sześciocyfrowego poziomu – zauważył.

Analityk stwierdził również, że to, co widzi w łańcuchu bloków, wskazuje na wydłużony cykl byka z potencjalnie kolejnym rokiem hossy.

Jestem prawie pewien, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy przekroczymy sześciocyfrowy poziom na bitcoinie. Czy czeka nas kolejny wzrost wartości o 50%? Myślę, że prawie na pewno zrobimy to w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Prawdopodobnie znacznie wcześniej, może być za miesiąc lub dwa, albo nawet za tydzień lub dwa – dodał.

W jego ocenie czeka nas gorączka byka przez następne sześć miesięcy lub nawet dłużej. To może trwać przez kolejny rok. Woo uważa także, że to bardzo dobry czas na akumulację.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) wzrasta ponownie powyżej 60 000 USD

Notowania BTC/USD wróciły w czwartek powyżej okrągłego poziomu 60 000 USD po wcześniejszym spadku w okolice 58 000 USD. Jeśli dzisiejsze zamknięcie świecy zneutralizuje wczorajszy spadek może to oznaczać koniec korekty spadkowej z celem na historyczne maksimum 67 000 USD. Z drugiej strony powrót poniżej 60 000 USD może doprowadzić do utworzenia szerszej i dłuższej konsolidacji cenowej.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs asseco | notowania orlen | aktualny kurs dolar funt | giełda datawalk | dolar nowozelandzki pln | giełda orlen | mbank akcje kupno |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here