Naga MarketsPopularny analityk sieciowy Willy Woo twierdzi, że jego topowy model pokazuje nową docelową cenę dla bitcoina na poziomie 157 000 USD. Woo oświadczył w najnowszym wywiadzie z bykiem BTC, Anthonym Pompliano, że w oparciu o dane on-chain uważa, iż ​​to tylko kwestia czasu, zanim wiodące aktywo kryptograficzne rozpocznie kolejną fazę hossy. Kurs BTC/USD spada w czwartek poniżej poziomu 32 000 USD.

BTC: Topowy model wskazuje nową docelową cenę dla bitcoina na poziomie 157 000 USD

To jest hossa. Nie można się co do tego mylić. Sentyment inwestorów pozostaje byczy, podczas gdy cena bitcoina spada w dół tkwiąc w dziwnej korekcie. Myślę, że następnym ważnym wydarzeniem będzie sytuacja, w której fundamenty tak ścisną akcję cenową, że wyłamiemy się z tego, co nazywam pasmem reakumulacji, w samym środku hossy – powiedział Woo.Topowy model analityka pokazuje nową docelową cenę bitcoina na poziomie 157 000 USD. Prognozuje jednak, że gdy BTC powróci do trendu wzrostowego, a w konsekwencji jego model podniesie cenę docelową.

Jeśli wyciśniemy się z tego pasma akumulacji, czego się spodziewam, powiedziałbym, że kurs zacznie zakrzywiać się w górę do zakresu od 250 000 do 350 000 USD. Brzmi to teraz trochę niedorzecznie, ale tak mówi model – podkreślił.

Chociaż Woo ma bardzo zwyżkowe cele cenowe dla BTC, analityk on-chain podkreśla, że ​​nie ma pojęcia, co stanie się z rynkiem kryptowalut, gdy wejdziemy w ostatni kwartał tego roku.

Nie przewiduję, czekam na jakieś wydarzenie pod koniec roku. Traktuję analizę sieci jak mapę, aby spróbować zrozumieć, co dokładnie dzieje się na rynku. Nie mam pojęcia, co wydarzy się w czwartym kwartale – podsumował.

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Bitcoin (BTC) spada w czwartek poniżej 32 000 USD

Notowania BTC/USD osuwają się o niemal 3% do godziny 13:00 w czwartek przebijając poziom 32 000 USD. Jego trwałe pokonanie utoruje drogę niedźwiedziom w kierunku psychologicznego poziomu wsparcia 30 000 USD z celem na 27 733 USD. W przypadku przebicia również tych poziomów presja podaży powinna się zwiększyć z kolejnym poziomem wsparcia w okolicach 20 000 USD. Z drugiej strony dopiero powrót powyżej 42 000 USD przywróci impet wzrostowy.

Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here