Naga MarketsPopularny analityk Willy Woo mówi, że bitcoin wzrośnie do poziomu 1 mln USD i jego zdaniem jest to realna kwota za 1 coina już w czasie obecnej bańki na kryptowalutach.

  • Woo ponownie zabrał głos w sprawie kursu BTC. Jego zdaniem 1 BTC zdrożeje do 1 mln USD.
  • Jego zdaniem po przebiciu poziomu 50 000 USD zacznie się wysysanie przez BTC kapitału z innych rynków, w tym złota.

Willy Woo: bitcoin zdrożeje do 1 mln USD

W nowym odcinku podcastu “What Bitcoin Did” Willy Woo ujawnił swoje prognozy dot. ceny bitcoina. Ile wyniesie nowe ATH BTC w czasie obecnie zaczynającej się bańki?

Te artykuły również Cię zainteresują
Mogę powiedzieć, że 100 000 USD [za 1 BTC] jest bardzo konserwatywnym podejściem. Mogę powiedzieć, że 200 000 USD jest realne. Albo poziom gdzieś pomiędzy 100 000 a 200 000 USD – to bardzo konserwatywne. Od 300 000 do 1 miliona USD to właściwie niewielka luka, wierz mi lub nie – tłumaczył.

Potem użył dość obrazowego porównania.

– To po prostu przypomina mi metafory Księżyca i Marsa. Gdybyś miał lecieć na Księżyc, ilość energii potrzebnej do dotarcia na Księżyc to tylko trochę mniej, aby dostać się na Marsa. Trochę tak jest na tych wykresach [BTC] – dodał.

Poziom oporu

Podczas wywiadu Woo podkreślał również kluczowy poziom oporu, który bitcoin musi pokonać, zanim będzie mógł osiągnąć swoje cele w tym cyklu. Wskazuje na 50 000 USD jako znaczący punkt oporu, który, jeśli zostanie przekroczony, może wysłać kurs bitcoina do poziomów, które zostały wymienione powyżej.

Następnym kluczowym poziomem jest dla mnie obszar 50 000-55 000 USD (…) – mówił. – Kiedy to przełamiemy, myślę, że będzie to big news i uważam, że potem [BTC] stanie się czarną dziurą i zacznie zasysać inne aktywa, zwłaszcza złoto, ponieważ jest to trochę przestarzała wersja bitcoina – dodał.

Dziś za 1 BTC płaci się 23 150 USD. Z kolei 1 ETH kosztuje 621 USD. Współczynnik ETH/BTC wynosi 0,0266.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here