Naga MarketsAnalityk Willy Woo wyjaśnia, dlaczego uważa, że ​​hossa bitcoina dopiero się zaczyna. W nowym wywiadzie dla podcastu Unchained dodał też, że według jego modelu kryptowaluta osiągnie cenę aż 300 000 USD.

  • Woo twierdzi, że hossa na BTC dopiero się zaczyna.
  • Jego zdaniem kurs BTC może znaleźć się nawet w okolicach 300 000 USD.

Willy Woo: 300 000 za BTC

– Zasadniczo model [wyceny] Top Cap jest modelem, który wykorzystuje teorię średniej rewersji. Mówiąc prostym językiem, oznacza to, że jest to teoria dot. tego, że ​​cena aktywa zawsze powraca do długoterminowej średniej z całej historii zbioru danych. Nie wiemy, jak [bitcoin] będzie się zachowywał przez następne 12 miesięcy. Ale możemy to ocenić na podstawie historycznych ruchów ceny i zgadnąć, dokąd zmierzamy – zauważył Woo.

Te artykuły również Cię zainteresują
Dalej próbował jeszcze prognozować, co wydarzy się w tym roku na giełdach.

– Jeśli nie pójdziemy w górę i przyjmiemy, że szczyt hossy przypada na grudzień tego roku… To rzetelne oszacowanie, ponieważ wszystkie szczyty w ostatnich dwóch cyklach miały miejsce w okolicach grudnia, tuż przed sezonem podatkowym. Przekroczymy 100 000 USD… Jeśli pójdziemy jeszcze w górę i osiągniemy od 200 000 do 300 000 USD… to i tak dość konserwatywne – powiedział i dodał, że nie wyklucza wyższego ATH.

Woo dodał, że model wyceny bitcoina, Top Cap, sprawdzał się przez ponad dekadę, od kiedy w ogóle powstała najstarsza kryptowaluta rynku. Przewidywalność ceny przypisuje zakodowanym na stałe cechom bitcoina.

– Myślę, że może to dlatego, że bitcoin to maszyna. Jest bardzo mechaniczny. Ustawione podaż i popyt są względnie stałe – powiedział.

Obecna sytuacja na rynku

Niedawno obserwowaliśmy na giełdach sporą korektę BTC. Teraz kryptowaluta jednak znów drożeje – wczoraj kosztowała ok. 40 000 USD. Dziś 38 324 USD. Z kolei ETH kosztuje 1 235 USD i zaczyna drożeć mocniej niż BTC.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here