Naga MarketsWilk z Wall Street, czyli Jordan Belfort, zmienił zdanie nt. BTC. Kiedyś atakował kryptowaluty i nazywał mianem oszustwa. Teraz chwali bitcoina za model ekonomiczny.

  • Belfort jest zdania, że bitcoin to ciekawa technologia – także pod względem ekonomii.
  • Porównał też BTC z akcjami GameStop. Jest zdania, że kryptowaluta to coś lepszego od akcji.

Wilk Z Wall Street mówi o BTC

Jordan Belfort w nowym wywiadzie dla podcastu Flagrant 2 przypomniał, że miał rację przewidując krach bitcoina w 2017 roku. Dodał jednak, że nie przewidział tego, że kryptowaluta wróci do łask tłumow.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Bitcoina, pomyślałem, że technologia jest świetna. To było niesamowite. Kiedy zobaczyłem, że cena wynosi 17 000, 20 000 USD, pomyślałem: „Uciekaj! To imploduje” – powiedział. – Myślałem, że kiedy to [bańka na BTC] pęknie, ostatecznie [kryptowaluta] zniknie i nigdy nie wróci [do mainstreamu], ale tak się nie stało. Myliłem się co do tego. Myślałem, że to po prostu zniknie, ale tak się nie stało. Czemu? Ponieważ wielu ludzi w to wierzyło – dodał.

BTC to nie GameStop

Porównał też BTC z akcjami GameStop.

Różnica między bitcoinem a GameStop jest ogromna. To przy okazji błąd, który ludzie popełniają: jeśli próbujesz myśleć, że jedno odnosi się do drugiego, tak nie jest – tłumaczył. – Istnieje ograniczona ilość bitcoinów, które można stworzyć, i istnieją bardzo złożone i zrozumiałe modele ich tworzenia, co powoduje niedobór. Nie ma dosłownie żadnej ilości GameStop, której teoretycznie nie dałoby się wyemitować. Jest to nieskończona ilość akcji, które można wydrukować, stworzyć, więc nie jest to sytuacja ograniczona. To, co Bitcoin był w stanie zrobić, naprawdę uderzyło w jeden punkt. Była to po prostu podaż i popyt – dodał.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kryptowaluty notowania | dolar kurs online | pkn orlen cena akcji | kurs gbp online | cena akcji biomed |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here