Naga MarketsWikana rozpoczęła sprzedaż 108 lokali w ramach I etapu inwestycji Klonowe Osiedle, realizowanej w Świdniku, podała spółka. Klonowe Osiedle to pierwszy z potencjalnie ośmiu projektów mieszkaniowych, jakie Grupa Wikana może wprowadzić do sprzedaży w całym 2021 r.

InvestCuffs

W ramach I etapu Klonowego Osiedla, realizowanego na działce przy ul. Cisowej w Świdniku, powstaje sześciopiętrowy budynek z 108 lokalami o powierzchni od 26 do 89 m2. Harmonogram inwestycji zakłada ukończenie I etapu Klonowego Osiedla w 2022 r. W ramach całego przedsięwzięcia do końca 2024 r. powstać mają 4 budynki z ponad 400 lokalami i 17 tys. m2 powierzchni użytkowej, podano.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Mamy potencjał, by do końca roku uruchomić sprzedaż około 700 lokali, wobec 225 lokali, z jakimi wkroczyliśmy w nowy rok. Zamierzamy być aktywni zarówno na rynkach największych aglomeracji południowo-wschodniej Polski, z Lublinem na czele, jak i wyjść naprzeciw popytowi na mieszkania w mniejszych miastach regionu, takich jak Zamość czy Tarnobrzeg” – powiedział prezes Wikany Piotr Kwaśniewski, cytowany w komunikacie.

Grupa Wikana to jeden z największych deweloperów działających w południowo-wschodniej Polsce. Od 1997 roku akcje spółki notowane są na warszawskiej giełdzie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here