Naga MarketsWikana rozpoczęła sprzedaż 112 mieszkań w Nowych Bronowicach w LublinieWikana rozpoczęła sprzedaż projekt Nowe Bronowice w Lublinie. W I etapie inwestycji powstaje 112 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej 4,9 tys. m2, podała spółka. Wikana szacuje, że ma potencjał, by do końca roku wprowadzić do sprzedaży jeszcze 6 projektów (nowych lub będących kolejnymi etapami już realizowanych inwestycji) z łącznie 470 lokalami mieszkalnymi i usługowymi.

Wikana rozpoczyna sprzedaż mieszkań w Lublinie

“Nowe Bronowice adresowane jest do klientów szukających lokum blisko centrum, w dogodnej odległości od szkół, sklepów czy przychodni, ceniących jakość i funkcjonalność architektury. Od wprowadzenia inwestycji do sprzedaży projekt cieszy się dużym zainteresowaniem. Liczymy, że stanie się on mocnym punktem w tegorocznym zestawieniu sprzedażowym” – powiedział prezes Piotr Kwaśniewski, cytowany w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Łącznie w ramach osiedla Nowe Bronowice wybudowane zostaną 3 budynki z blisko 330 lokalami i 14,3 tys. m2 powierzchni użytkowej, podano także.

“Grupa Wikana, z ponad 1,4 tys. mieszkań przekazanych do tej pory nabywcom, jest jednym z liderów lubelskiego rynku, cieszącym się zasłużoną renomą i rozpoznawalnością. Zamierzamy pozostać jednym z najbardziej aktywnych deweloperów w Lublinie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów szukających mieszkań w projektach wyróżniających się równie atrakcyjną, co funkcjonalną architekturą, oraz solidnością wykonania. Obecny harmonogram inwestycji zakłada uruchomienie przez nas, w perspektywie najbliższych 2 lat, projektów w Lublinie z blisko 700 lokalami” – dodał Kwaśniewski.

Grupa Wikana to jeden z największych deweloperów w południowo-wschodniej Polsce. Od 1997 r. jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here