Naga Markets

Wig20 zyskuje po 2 godzinach wtorkowej sesji! Analiza akcji: Kruk, PlayWay, Inter Cars, GPW Wtorkowa sesji na GPW przebiega pod znakiem byków. Główne indeksy GPW mocno zyskują na wartości. WIG20 zyskuje po blisko 2 godzinach handlu 1,4%, WIG 1,2%, mWig40 zyskuje 0,8%, a sWIG80 jest 1,1% nad kreską. Najlepiej radzą sobie walory Alior Bank, które zyskują 3,32%.Nagranie z samego otwarcia wtorkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

W programie, analizowane były notowania następujących spółek: Kruk, PlayWay, Inter Cars, GPW.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Wig20 na sporym plusie!

Z grona komponentów WIG20, po blisko 2 godzinach od otwarcia sesji najlepiej radzą sobie akcje Alior (+3,32%), najmocniej traci LPP (-1,12%).

Notowania komponentów wig20 po blisko 2 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 po blisko 2 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Conotoxia uruchamia usługę Doradztwa Inwestycyjnego. Skorzystaj z promocji na start!

Walory Dino Polska z największym obrotem na giełdzie

Po blisko 2 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKN Orlen i wynoszą one ponad 66,7 mln zł. Znacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu PKOBP (26,5 mln zł.).

Spółki z GPW z najwyższym obrotem po 2 godzinach handlu
Spółki z GPW z najwyższym obrotem po 2 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCryptoGPT nowym ChatGPT? Dofinansowanie na podbój rynku w Azji, token rośnie o 11%
Następny artykułKurs EUR/USD – ruch spadkowy został rozpoczęty…
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.