Naga Markets

Wig20 zyskuje 1,2% po 2 godzinach piątkowej sesji! Analiza akcji: PKOBP, Alumetal, Huuuge, AilleronOtwarcie piątkowej sesji na GPW przebiega pod znakiem byków. Główne indeksy GPW mocno zyskują na wartości. WIG20 zyskuje po 2 godzinach handlu o 1,2%, WIG 1,1%, mWig40 zyskuje 0,8%, a sWIG80 1,3%. Najlepiej radzą sobie walory JSW, które zyskują 4,72%.Nagranie z samego otwarcia piątkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

W programie, analizowane były notowania następujących spółek: PKOBP, Alumetal, Huuuge, Ailleron.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Wig20 na sporym plusie!

Z grona komponentów WIG20, po 2 godzinach od otwarcia sesji najlepiej radzą sobie akcje JSW (+4,72%), najmocniej traci Pepco (-0,53%).

AVA Trade
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Wystartował Konkurs Invest Cuffs 2023! Oddaj głos na swoich faworytów

Walory PKN Orlen z największym obrotem na giełdzie

Po 2 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKN Orlen i wynoszą one ponad 50,2 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu KGHM (43,5 mln zł.).

Spółki z GPW z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu
Spółki z GPW z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułInflacja bazowa w Polsce rośnie. Decyzja EBC nie wpłynęła na rynki?
Następny artykułNoctiluca ma umowę ze spółką grupy TCL Technology, w obszarze drukowanych ekranów OLED
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.