Naga Markets

Wig20 zyskuje 1% po 7 godzinach poniedziałkowej sesji! Analiza akcji: CD Projekt, 11 BIT, Huuuge, TEN, CiGamesPoniedziałkowa sesja przebiega pod znakiem byków. Główne indeksy GPW mocno zyskują na wartości. WIG20 zyskuje po 7 godzinach handlu 1%, WIG 0,1%, mWig40 traci 0,2%, a sWIG80 traci 0,5%. Najlepiej radzą sobie walory LPP, które zyskują 5,63%.

Nagranie z samego otwarcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: CD Projekt, 11 BIT, Huuuge, TEN, CiGames.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

XTB

Wig20 na plusie. LPP liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 7 godzinach od otwarcia sesji najmocniej zyskują akcje LPP (+5,63%), najmocniej traci PGE (-7,79%).

Notowania komponentów wig20 po 7 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 po 7 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory PKN Orlen z największym obrotem na giełdzie

Po 7 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach PKN Orlen i wynoszą one ponad 132 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu KGHM (102 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 7 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 7 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułJedno piwo Budweiser po 80zł? Mistrzostwa Świata w Katarze nie będą należeć do najtańszych
Następny artykułSantander zabroni klientom z UK przesyłać środki na giełdy kryptowalut w 2023 r.
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here