Naga Markets

Wig20 zyskuje 0,7% po 30 minutach poniedziałkowej sesji! Analiza akcji: KGHM, JSW, Bogdanka, GreenXPoniedziałkowa sesja na GPW przebiega pod znakiem byków. Główne indeksy GPW nieznacznie zyskują na wartości. WIG20 zyskuje po 30 minutach handlu 0,7%, WIG 0,8%, mWig40 0,5%, a sWIG80 0,6%. Najlepiej radzą sobie walory JSW, które zyskują 2,82%.

Nagranie z samego otwarcia poniedziałkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.


exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: KGHM, JSW, Bogdanka, GreenX.

Wig20 na plusie. JSW liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najmocniej zyskują akcje JSW (+2,82%), najmocniej traci LPP (-1,13%).

AVA Trade
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Zobacz również: Bank Anglii sceptyczny wobec cyfrowego funta. Tymczasem strefa euro popiera cyfrowe euro

Walory Allegro z największym obrotem na giełdzie

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach Allegro i wynoszą one ponad 13 mln zł. Znacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu KGHM (10 mln zł.).

Spółki z GPW z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu
Spółki z GPW z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

exante logoPartnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku. 

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica giełda | celon akcje kupno | notowania nasdaq | kryptowaluty ranking | kurs euro notowania | cd projekt akcje kupno | lotos akcje | polenergia giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułDolar skazany na spadki, złoty będzie powoli zyskiwać, twierdzą analitycy
Następny artykułVitalik Buterin mówi o największym wyzwaniu, przed jakim stoi Ethereum
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.