Naga Markets

Wig20 zyskuje 0,4% po 30 minutach wtorkowej sesji! Analiza akcji: PKN Orlen, CD Projekt, JSW, BudimexWtorkowa sesja na GPW przebiega pod znakiem byków. Główne indeksy GPW nieznacznie zyskują na wartości. WIG20 zyskuje po 30 minutach handlu 0,4%, WIG 0,3%, mWig40 traci 0,4%, a sWIG80 zyskuje 0,3%. Najlepiej radzą sobie walory JSW, które zyskują 8,67%.

Nagranie z samego otwarcia wtorkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

W programie, analizowane były akcje następujących spółek: PKN Orlen, CD Projekt, JSW, Budimex.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

Bossa

Wig20 na plusie. JSW liderem wzrostów!

Z grona komponentów WIG20, po 30 minutach od otwarcia sesji najmocniej zyskują akcje JSW (+8,67%), najmocniej traci CD Projekt (-1,63%).

Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu
Notowania komponentów wig20 po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory JSW z największym obrotem na giełdzie

Po 30 minutach handlu, największe obroty odnotowano na walorach JSW i wynoszą one ponad 23 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu PKN Orlen (21 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu.
Spółki z najwyższym obrotem po 30 minutach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułEBC zaczyna brzmieć jastrzębio. Inflacja w Niemczech zacznie spadać?
Następny artykułFTX przywróci wypłaty dla pracowników i niektórych kontrahentów po tygodniach zawieszenia
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.