Naga Markets

Wig20 zyskuje 0,4% po 2 godzinach czwartkowej sesjiCzwartkowa sesja przebiega pod znakiem byków. Główne indeksy GPW nieznacznie zyskują na wartości. WIG20 zyskuje po 2 godzinach handlu 0,4%, WIG 0,3%, mWig40 jest na zero, a sWIG80 zyskuje 0,2%. Najmocniej zyskują walory PZU (+1,38%), najsłabiej radzą sobie walory Pekao (-0,6%).Nagranie z samego otwarcia czwartkowych notowań, można obejrzeć powyżej. Cykl nagrań “Przegląd najciekawszych komunikatów giełdowych” oraz “Otwarcie GPW” odbywa się codziennie, od godziny 8:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic. Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki.

Zobacz również: Madmind Studio [MMS]: wzrost sprzedaż gry Succubus m/m o 400%! Łącznie ponad 215 tys. egzemplarzy!

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

Wig20 na plusie. PZU liderem wzrostów!

XTB

Z grona komponentów WIG20, po 2 godzinach od otwarcia sesji, najmocniej zyskują walory PZU (+1,38%). Przecena na walorach Pekao (-0,6%).

Notowania komponentów wig20 po 2 godzinach handlu
Notowania komponentów wig20 po 2 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Walory PKOBP z największym obrotem na giełdzie

Po 2 godzinach handlu, największe obroty odnotowano na walorach Allegro i wynoszą one ponad 20 mln zł. Nieznacznie mniejsze obroty odnotowano na akcjach drugiego w zestawieniu Allegro (10 mln zł.).

Spółki z najwyższym obrotem po 2 godzinach handlu
Spółki z najwyższym obrotem po 2 godzinach handlu. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułFood Town w Fabryce Norblina zrezygnował z drukarek fiskalnych – zastąpi je kasa wirtualna
Następny artykułArctic Paper chce być w min. 80% samowystarczalny energetycznie w ciągu 4-5 lat
Ukończył Analitykę Gospodarczą na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Pracował jako analityk sprzedaży, asystent projektów. Posiada doświadczenie w projektach dla budownictwa i handlu detalicznego, a także Healthcare prowadzonych w Polsce i innych krajach (głównie w Europie Wschodniej). Specjalizuje się w analizie wielkości i struktury rynku oraz tworzeniu prognoz rozwoju z wykorzystaniem modeli ekonometrycznych. Od 8 lat pasjonuje się i inwestuje na GPW i NewConnect. Zwolennik analizy fundamentalnej. Nie rozstaje się z arkuszem notowań w godzinach 9-17.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here