Naga MarketsWIG20 zyskał we wtorek 0,77%. Allegro straciło na zamknięciu aż 8,67%!Cztery spółki z parkietu GPW osiągnęły podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 1 spółka odnotowała natomiast najniższy poziom w tym okresie. Liderem wzrostów na zamknięciu była spółka Rafako, a jej akcje drożały o ponad 22%!

  • Cztery spółki osiągnęły podczas wtorkowej sesji najwyższy kurs w ciągu ostatnich 12 miesięcy. 
  • Jedna spółka odnotowała natomiast najniższy poziom w tym okresie.
  • Największe obroty na GPW zanotowały walory Allegro – 305 mln zł. 

Zobacz również: Polman ma 2 nowe kontrakty. Kurs odbija w górę od poziomu wsparcia!

Te artykuły również Cię zainteresują

Nagranie z zamknięcia wtorkowych notowań, można obejrzeć poniżej. Cykl nagrań “Zamknięcie sesji na GPW” odbywa się codziennie, od godziny 16:45 i można go oglądać na żywo na stronie głównej Comparic.

Program prowadzi redaktor Marcin Podlacki. Partnerem audycji jest Giełda Papierów Wartościowych z siedzibą w Warszawie.

Wzrosty na głównych indeksach GPW

Wtorkowa sesja na GPW zakończyła się na sporym plusie. WIG20 zyskał na zamknięciu 0,77%, a WIG zakończył sesję 0,89% na plusie. Cztery spółki w trakcie lub na zakończeniu notowań odnotowały najwyższy pułap z ostatnich 12 miesięcy. Walory spółki Novita zyskały na zamknięciu sesji 3,7% – lider wśród rekordzistów, natomiast liderem na całej GPW była spółka Rafako (+22,22%).

Rekordziści z wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

1 spółka odnotowała we wtorek najniższy poziom w ostatnim roku. Mowa o MLPGroup-PDA, spadek na zamknięciu sesji o 10,06%.

Zobacz również: Premiera Realpolitiks II od Jujubee już 5 listopada! Rozmowa z prezesem Michałem Stępieniem

Allegro liderem w zestawieniu dziennych obrotów

Wtorkowa sesja na GPW charakteryzowała się sporą zmiennością oraz bardzo wysokimi obrotami. Przekroczyły one 2,050 mld zł. Najbardziej popularne były walory Allegro, które zakończyły piątkową sesję aż 8,67% na minusie. Obrót na akcjach spółki wyniósł ponad 305 mln zł. i był znacznie wyższy od drugiego w rankingu CD Projekt, z obrotami na poziomie 244 mln zł. W gronie 10 najbardziej aktywnych, znalazło się miejsce dla spółki Mercator Medical z mWig40, której walory traciły na zamknięciu 1,18%.

Największe obroty podczas wtorkowej sesji. Źródło: stooq.pl

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here