Naga Markets

WIG20 zakończył wtorkową sesję na plusie. Polski indeks dociera do kolejnego oporu na 2277 pkt.Wtorkowa sesja była czwartą z rzędu wzrostową dla FW20. Kurs wystartował na symbolicznym plusie, następnie lekko zniżkował do otwarcia rynku kasowego, po czym rozpoczęła się systematyczna zwyżka trwająca do zakończenia dnia.

Indeks WIG20 zyskał wczoraj 1,2 proc.

Na zamknięciu notowania ustanowiły dzienne maksimum 2269 (+1,2%), a sesyjny wolumen obrotu zwiększył się o około 1/5 do 16,8 tys. kontraktów. Wczoraj nie było istotnych publikacji ekonomicznych więc sentyment na kontraktach odzwierciedlał zachowanie rynków bazowych.Technicznie sytuacja wygląda tak, że kurs ustanowił nowe maksimum trwającego odbicia i dociera do kolejnego oporu na 2277. Byki mają dobrą pozycję wyjściową aby testować i ewentualnie przełamać ten pułap, co otworzyłoby drogę do dalszego wzrostu kursu. Jeśli jednak strona popytowa obroni opór na 2277, to do gry może wejść scenariusz ponownego cofnięcia, a wyraźnie wyraziste wsparcie znajduje się na 2158.

FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie dziennym
FW20 w układzie 60-minutowym
FW20 w układzie 60-minutowym

Dzisiejsze nastroje na kontraktach na rynkach bazowych są w rejonach neutralnych, co również może przełożyć się na podobny sentyment na FW20. W kalendarium publikacji nie będzie istotnych pozycji, co ponownie nie będzie dawać inwestorom pretekstu do zmienności.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: dom development gpw | akcje pgnig notowania | wp notowania | ropa notowania | bitcoin trader | neuca akcje prognozy | broker stp |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here