Naga MarketsPoniedziałkowa sesja na warszawskim parkiecie daje cień nadziei, że najgorsze na GPW już za nami. Ale czy na pewno? Na te pytanie postara się odpowiedzieć Marcin Tuszkiewicz, współzałożyciel portalu Squaber.com, który na antenie Comparic24.tv zwróci uwagę na polski sektor energetyczny. Czy ten również odbije od dna?


Dino Polska i CCC z długoterminowymi perspektywami

Wyniki za drugi kwartał CCC i Dino Polska pozytywnie zaskoczyły inwestorów. Aktualnie na wykresie Dino Polska akcje rosną o ponad 7 proc. i wygląda na to, że mamy powrót do trendu wzrostowego. Jest to ciekawa spółka, ponieważ zła sytuacja finansowa spółki wg. naszych wskaźników sugeruje, że akcje Dino w stosunku do konkurentów z sektora są drogie. Notowania znajdują się na oporze, co może zatrzymać na jakiś czas impuls wzrostowy – zauważył Marcin Tuszkiewicz.

Z kolei akcje CCC są w trendzie spadkowym pomimo dzisiejszego odbicia. Spółka jest zdrowa fundamentalnie, a za jej słabe wyniki odpowiedzialne są przejęcia. Wzrost kosztów przewyższyły przychody ze sprzedaży. Nadchodzące kwartały dadzą odpowiedź czy spółka będzie w stanie poprawić swoją rentowność – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here