Naga MarketsCzy to sygnał do zakupów? Indeks WIG20 zyskał w trakcie wczorajszej sesji 0,82% testując poziom 2173 punktów. Wycena polskiego benchmarku wyraźnie oddala się od wsparcia w rejonie równych 2150 punktów co może wspierać bycze zapędy inwestorów w ciągu kolejnych sesji. Sytuacja na głównych parkietach regionu okazała się być nieco gorsza. Niemiecki indeks DAX stracił 0,12% testując poziom 12654 punktów.

Spadki obecne były również na francuskim CAC40 (te straciło 0,42%) oraz włoskim FTSE MIB – tu, niedźwiedzie doprowadziły do przeceny rzędu 0,23%. Wzrostami zakończyła się natomiast sesja w Londynie – FTSE100 zyskał w czwartek na zamknięciu równe 0,2%. Wynik tamtejszego parkietu może dziwić, zwłaszcza, że wczoraj miała miejsce niemal historyczna ugoda. A chodzi oczywiście o Brexit.

Na przegląd wybranych informacji rynkowych zaprasza Adam Rak oraz broker XM.

Partnerem programu „To warto wiedzieć”, emitowanego codziennie o godzinie 09:00 na antenie Comparic24.tv jest międzynarodowy broker XM posiadający licencje CySEC, ASIC i FCA. Rozpocznij handel już od 5 dolarów i dołącz do ponad milionowej bazy klientów XM:

SPRAWDŹ OFERTĘ BROKERA XM I ZAŁÓŻ KONTOConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here